Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

KZ Nieruchomości s.c. M. Kittel-Zamojda i M. Zamojda

Kilińskiego 8 Piła

Mapa

884 089...

884 089 777

884 741 777

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

www.kznieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Bogusława Łożyńska
  • Natalia Góra
  • Marcin Zamojda
  • +4

O nas

Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy współpracując z najlepszymi firmami zajmującymi się profesjonalnym obrotem
i finansowaniem rynku nieruchomości. W trakcie pracy zawodowej reprezentowaliśmy zarówno klientów indywidualnych jak również podmioty gospodarcze. Bezpośrednio odpowiadaliśmy za przeprowadzenie ponad tysiąca transakcji sprzedaży mieszkań, domów i działek budowlanych.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu finalizowaliśmy transakcje sprzedaży i wynajmu obiektów i działek komercyjnych, wynajmów długoterminowych oraz obrotu ziemią rolną.
Poza niezbędną wiedzą akademicką oraz ukończeniem studiów kierunkowych, w praktyce zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pomogły nam w uzyskaniu uprawnień zawodowych wymaganych dla branży nieruchomości:

- Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr: 3853 i 18 178,
- Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości nr: 25003,
- Biegły sądowy w zakresie obrotu nieruchomości,
- ukończony i potwierdzony egzaminem kurs CCIM nr 14 927.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

182

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia KZ Nieruchomości s.c. M. Kittel-Zamojda i M. Zamojda

Filtruj

Rynek pierwotny

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

Agnieszka Skręta

Agnieszka Skręta

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, jadwiżyn Lokalizacja, która ułatwia codzienne życie. Układ idealny dla rodziny. Dostępne od zaraz. Opis...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,03 m² 47,33 zł/m²

Edyta Zabrocka

Edyta Zabrocka

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem piła, zielona dolina osiedle konstancji Polecamy na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie, na nowo powstałym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł245,85 m² 20 134,23 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 691 m²

Wyjątkowa posiadłość położona wśród pól północnej Wielkopolski. Wioska Coch znajduje się tuż obok Skrzatusza w gminie Szydłowo zwanej...

Szczegóły ogłoszenia

138 240 zł768 m² 180 zł/m²

Hanna Mrugalska

Hanna Mrugalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Marzenie o Domu w Dolaszewie - Spełnij Je Teraz! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni: 768 m (własność) Lokalizacja:...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 661,90 m² 902,58 zł/m²

Marcin Zamojda

Marcin Zamojda

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Piła, osiedle Zamość, ul. Rodła. Na sprzedaż grunt o powierzchni 1386 m , zabudowany siedmiokondygnacyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225,99 m² 6 593,21 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż - przestronny, nowoczesny dom w Jaraczewie. Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w spokojnej okolicy? Ten dom, o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 363 m² 102,55 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny w centrum Szydłowa - 5 363 m Potencjał wydzielenia działek budowlanych | dostęp do dwóch dróg gminnych Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

Agnieszka Skręta

Agnieszka Skręta

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piła- centrum miasta Nowoczesne, wyjątkowo komfortowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal. W pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł233 m² 4 935,62 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:592 m²

Potencjał biznesowy W sercu złotowa: budynek usługowo - mieszkalny przy ul. Obrońców Warszawy Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie?...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, osobna kuchnia, nowe instalacje, klimatyzacja i pełne umeblowane, 72 m 2 ! Szukasz idealnego miejsca dla swojej...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68,90 m² 7 097,24 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, stylowe mieszkanie 68,91 m z balkonem | Centrum miasta Na sprzedaż funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 68,91 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 213 m² 183,02 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem w Dobrzycy, tylko 6 km od Piły - Dom lub/i Biznes! Szukasz idealnego miejsca blisko Piły? Ta działka to strzał...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 212 m² 249,29 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Teren Inwestycyjny na Sprzedaż - Jaraczewo, gmina Szydłowo! Poszukujesz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu? Prezentujemy atrakcyjny...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł585 m² 102,56 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzą Ci się weekendowe ucieczki z miast, a może po prostu pragniesz być bliżej natury? Odkryj malowniczą działkę w pobliżu lasu...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,98 m² 9 610,32 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z windą, parkingiem i niskim czynszem - idealne na start! Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz tylko z walizką?...

Szczegóły ogłoszenia

603 750 zł6 590 m² 91,62 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni około 2540 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²119 m² 5 950 zł

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - lokal usługowo-handlowy do wynajęcia 119 m , ul. Staromiejska, duże witryny, centrum miasta idealna lokalizacja - jeden z najlepiej...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł69,50 m² 7 553,96 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 3 pokoje | Osiedle Górne | ul. Kopernika | miejsce parkingowe Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Kopernika...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł123,04 m² 6 420,68 zł/m²

Hanna Mrugalska

Hanna Mrugalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, nowa Zawada - okolice Piły | idealny dom dla rodziny Szukasz funkcjonalnego domu w spokojnej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piła

Piła,wielkopolskie

408 460 zł3 142 m² 130 zł/m²

Agnieszka Skręta

Agnieszka Skręta

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lawendowy zakątek - wyjątkowa oferta dla wymagających Jeśli szukasz miejsca, gdzie połączysz komfort mieszkania z bliskością natury, ta oferta jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom typu stodoła w Dolaszewie z panoramicznym widokiem na Piłę Dom, który łączy nowoczesną architekturę, nowoczesny standard wykończenia...

Szczegóły ogłoszenia

126 900 zł846 m² 150 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni około 846 m każda, położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł711 m² 2 742,62 zł/m²

Marcin Zamojda

Marcin Zamojda

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż Piła, na osiedlu Zamość Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 711 m , położona na...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57,10 m² 4 886,16 zł/m²

Agnieszka Skręta

Agnieszka Skręta

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | Ujście | 57,10 m | Parter | Kameralne osiedle Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,10 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 200 m² 2,50 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, do wynajęcia działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej....

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł52,78 m² 4 168,25 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,28 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł117,90 m² 5 004,24 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Lokal usługowy Wyrzysk | 117,9...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 501 m² 139,91 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej Dobrzycy koło Piły. Malownicza lokalizacja : W otoczeniu przyrody, wśród drzew i zieleni....

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej. Ponadto...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł585 m² 461,54 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Oto podsumowanie informacji dotyczących działki w Czaplinku przy Jeziorze Drawsko: powierzchnia działki : 585 m Przeznaczenie...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł191,20 m² 6 746,86 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom wolnostojący z dachem czterospadowym w Dolaszewie koło Piły - oferta dla osób ceniących przestrzeń, jakość i spokojne otoczenie...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kłoda

Kłoda,wielkopolskie

100 000 zł1 104 m² 90,58 zł/m²

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - Kłoda, gmina Szydłowo - 1104 m spokojna okolica, 17 min. do Piły! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 104 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł286,74 m² 10 427,57 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Nowa cena ! Wyjątkowy dom w Pile - Zielona Dolina Nowoczesna architektura, eleganckie wnętrza i malownicza okolica Zapraszamy do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Cyk

Cyk,wielkopolskie

3 950 000 zł338,10 m² 11 682,93 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 935 m²

Twój dom, twój azyl - luksusowa willa pod Piłą Marzysz o domu, gdzie każdy dzień będzie wyjątkowy? Przedstawiam niezwykłą ofertę, w której...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

Dorota Szulc

Dorota Szulc

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena 280.000 zł ! Dom na sprzedaż w centrum Chodzieży - wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferuję...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł156,91 m² 5 092,09 zł/m²

Natalia Góra

Natalia Góra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom zamiast drogiego mieszkania! Nowoczesny Bliźniak w Sercu Piły - Osiedle Górne! Twoja Rodzina zasługuje na to co najlepsze! Masz dość myślenia...

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²126,56 m² 4 500 zł

Bogusława Łożyńska

Bogusława Łożyńska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij